• 1401/03/17 - 13:37
  • - تعداد بازدید: 63
  • - تعداد بازدیدکننده: 56
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

نشست رئیس دانشگاه علوم پزشکی فسا و معاون آموزشی با اعضای هیات علمی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و معاون آموزشی با جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی؛ دکتر وکیل رئیس دانشگاه علوم پزشکی و دکتر بهمنیار معاون آموزشی با جمعی از اعضای هیات علمی دانشگاه دیدار و گفتگو کردند که طی این نشست در جریان مشکلات آموزشی و امکانات رفاهی اعضای هیات علمی قرار گرفتند.

در این نشست دکتر وکیل ریاست دانشگاه علوم پزشکی، ضمن تشکر از عملکرد اعضای هیات علمی بیان کرد: ریاست و اعضای محترم هیات علمی باید با همکاری و تلاش در جهت پیشبرد برنامه عملیاتی و استراتژیک و افزایش کیفیت آموزش تلاش کنند.

در ادامه نیز دکتر بهمنیار معاونت آموزشی دانشگاه، در خصوص تشکیل شورای صنفی اعضای هیات علمی خبر داد و گفت: ایجاد شورای صنفی اعضای هیات علمی کمک شایانی به بررسی و حل مشکلات آموزشی، رفاهی و... اعضای هیات علمی خواهد کرد.

همچنین  اعضای هیات علمی نیز به بیان مشکلاتشان و دغدغه های آن ها در خصوص امکانات رفاهی، در خصوص ایجاد رشته های جدید در دانشگاه، راه اندازی مدارس دانشگاه علوم پزشکی و سامان دهی نیرو های حق التدریس صحبت نمودند.

و در پایان دکتر وکیل و دکتر بهمنیار به بررسی نقطه نظرات و پاسخ به سوالات طرح شده از سوی اعضای هیئت علمی پرداخته و سپس به گوشه‌ای از وظایف و ضرورت نگاه به افق‌های پیش روی این دانشگاه و مسئولیت‌های اساتید در این باره پرداختند و در تمامی مسائل مطرح شده قول مساعدت و پیگیری دادند.

  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 6398
سارا هادی پور
خبرنگار

سارا هادی پور

تصاویر

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: