• 1401/01/29 - 10:10
  • - تعداد بازدید: 43
  • - تعداد بازدیدکننده: 34
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آموزش و مسائل دانشجویان رشته مهندسی بافت، محور نشست معاون آموزشی با گروه مهندسی بافت

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی فسا، در نشست با اعضای گروه مهندسی گفت: در زمینه آموزش، اساتید باید توجه ویژه به دانشجویان این رشته داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی؛ دکتر بهمنیار ضمن قدردانی و تشکر از اقدامات اساتید و اعضای گروه مهندسی بافت برای اضافه شدن این رشته به دانشگاه علوم پزشکی فسا، گفت: باید همگی ضمن رعایت اصول آموزشی با همه توان در جهت آموزش بهتر دانشجویان این رشته و بالا بردن کیفیت آموزش تلاش کنیم.

بهمنیار در ادامه افزود: در زمینه آموزش به دانشجویان این رشته نیز باید توجه ویژه کرد و از اعضای گروه خواست تا چارت برنامه درسی به معاونت آموزشی داده شود.

 
وی همچنین چاپ این حجم از مقال طی دو سال را تحسین کرد و اظهار داشت: این پیشرفت در آینده نیز ادامه داشته باشد و شاهد پیشرفت چشم گیر دانشگاه به خصوص در زمینه پژوهشی باشیم.
 
همچنین دکتر آرش گودرزی مدیر گروه رشته مهندسی بافت؛ در خصوص عملکرد همکاران و همچنین عملکرد آزمایشگاه صحبت نمود و گفت: با وجود اینکه این گروه نو پا هست ولی عملکرد رو به رشد داشته است؛ به خصوص در زمینه کار های عملی و راه اندازی تکنیک ها پیشرفت چشم گیری داشته اند. در زمینه پژوهشی نیز دو نفر از اعضای گروه خانم دکتر فریدونی و آقای دکتر گودرزی جز ده نفر برتر پژوهشی هستند و در مجموع 20 مقاله توسط اعضا چاپ و در سامانه علم سنجی نیز انعکاس داده شده است.
 
 
  • گروه خبری : اخبار
  • کد خبر : 6111
سارا هادی پور
خبرنگار

سارا هادی پور

تصاویر

عبارت خود را درج و جهت جستجو کلید

تغییر اندازه فونت:

تغییر فاصله بین کلمات:

تغییر فاصله بین خطوط:

تغییر نوع موس: